Twórczość


Twórczość, jak to dumnie brzmi. Ale ja wcale tego w ten sposób nie traktuję. Nie chcę pisać wielkich poematów. Czasy Sienkiewicza i Orzeszkowej za nami!!! Jednak życie coraz szybciej gna i stawia przed autorem zupełnie nowe wyzwania.

Autor musi przede wszystkim dotrzeć do Czytelnika, odwołując się do jego emocji, poczucia piękna czy znajomości języka. Może zatem pisać górnolotne frazy przepełnione skomplikowanymi metaforami czy porównaniami, ale wówczas powinien się liczyć z tym, że niewielu odbiorców zdoła "dogonić" jego myśli. Twórczość, jak to dumnie brzmi. Ale ja wcale tego w ten sposób nie traktuję. Nie chcę pisać wielkich poematów. Czasy Sienkiewicza i Orzeszkowej za nami!!! Jednak życie coraz szybciej gna i stawia przed autorem zupełnie nowe wyzwania.

Zdecydowałam się na pisanie o sprawach, które dotykają każdego z nas. Pomyślicie: BANAŁ. Jednak mam poczucie, że za każdym razem jest coś jeszcze do powiedzenia. Coś, co pozwoli Czytelnikowi spojrzeć inaczej na swoje życie. Kto nie lubi czytać o tym, co nas śmieszy czy doprowadza do łez? To właśnie życie pisze najciekawsze i często najbardziej skomplikowane scenariusze, które ja jedynie "ubieram w słowa". 

Już wkrótce będziecie mogli poznać fragmenty moich książek, które mam nadzieję zachęcą Was do przeczytania całości. "W sieci uczuć", Chorzów 2017 r., Wydawnictwa Videograf

"Odroczone nadzieje", Chorzów 2016 r., Wydawnictwa Videograf

"Szukając szczęścia", Gdynia 2015 r., Wydawnictwo Novae Res

"Finezja uczuć", Konin 2014 r., Wydawnictwo Psychoskok


Komentarze

  1. Nie czytałam jeszcze Pani książek, ale muszę chyba do nich zajrzeć. Tym bardziej, że okładki tak bardzo przyciągają wzrok. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie Pani ksiazki przeczytalam /z wyjatkiem "Pragnien Elzbiety,ktora do mnie jeszcze nie dotarla/Wszystkie mnie zachwycily i sklonily do wielu przemyslen.Wzbudzaja wiele emocji powodujacych to,ze na dlugo pozostaja w sercu i umysle.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy będzie kontynuacja serii "Małe tęsknoty"?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)

"Marzenia Kaliny" - trailer

"W sieci uczuć" - trailer

"Odroczone nadzieje"-trailer