poniedziałek, 20 czerwca 2016

O SPOTKANIU Z CZYTELNIKAMI Z PIASTOWA

Jednak każde spotkanie jest inne i z tą myślą zasiadam do napisania kilku słów na temat ostatniego spotkania autorskiego, które odbyło się w miniony piątek (17 czerwca 2016 r.) w Bibliotece Publicznej w Piastowie...

Jako, że akcja powieści pt.: "Szukając szczęścia" osadzona jest właśnie w tym mieście, naturalne było zainteresowanie, skąd taki właśnie pomysł. I jak to zwykle bywa o wyborze miejsca zdecydował jego urok i odmienność od wielkich, przytłaczających miast, gdzie wszyscy są anonimowi. 

Pytanie, które szczególnie mnie zaskoczyło, dotyczyło inspiracji, które przyczyniły się do powstania powieści pt; "Finezja uczuć". Niektóre Czytelniczki również w tym miejscu doszukiwały się bliższych związków z Piastowem i w tym przypadku musiałam je rozczarować, ale to świadczy o tym, że taka historia mogłaby się wydarzyć w każdym miejscu na Ziemi.

Szkoda tylko, że czas tak szybko minął, ale Pani Dyrektor biblioteki obiecała, że jesienią, gdy wyjdzie kolejna moja powieść, na pewno zorganizuje drugie spotkanie.

Za sympatyczną atmosferę i organizację spotkania dziękuję Pani Dyrektor, a  w szczególności  Pani Agnieszce Gorzkowskiej, zaś wszystkim pracownikom biblioteki życzę wielu czytelników i mnóstwa ciekawych książek.
2 komentarze:

  1. My również dziękujemy za spotkanie. Zawsze najciekawsze historie to te, które nas najbliżej dotyczą, a Pani książki po prostu opisują znaną każdemu codzienność i przyciągają ze względów geograficznych. Mamy nadzieję, że na następne powieści będą ustawiać się jeszcze większe kolejki i spotkania autorskie nie tylko w Piastowie przyciągną rzesze Czytelniczek. Pozdrawiamy, Bibliotekarki z Piastowa

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że nie rozczaruje Czytelników i sprostam wyzwaniu. Pozdrawiam serdecznie Piastów :)

      Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)