FINEZYJNIE O MIŁOŚCI

Gdybym miała w trzech słowach opisać, o czym jest Finezja uczuć, to najpewniej wspomniałabym o zakazanej miłości, złamanych przysięgach i poszukiwaniu swojego miejsca w życiu.

FINEZJA UCZUĆ - POWIEŚĆ O PRAWDZIWEJ MIŁOŚCIZakazana miłość 

W zasadzie nie ma prawa się przydarzyć, tylko co, jeśli dwoje ludzi niespodziewanie znajduje wspólny język, lubi przebywać w swoim towarzystwie i ma podobną wrażliwość? Przepis na miłość gotowy. Jest jednak jedna zasadnicza komplikacja. On jest księdzem, który lubi to, co robi, a ona ma męża i rodzinę.

Złamane przysięgi 

Każde z nich komuś przysięgało wierność i całkowite oddanie. Czy zatem jest możliwy związek wbrew prawu Boskiemu i ludzkiemu? Teoretycznie tak, ale wokół są ludzie temu niechętni, którzy oceniają, pomawiają i chętnie wytykają błędy innym.


Poszukiwanie swojego miejsca na świecie

Pewnie wiele osób wciąż zastanawia się, w którą stronę pójść, by być szczęśliwym. W życiu ciągle dokonujemy wyborów. jedne są trafne, inne nas rozczarowują. Nie da się przewidzieć wszystkich konsekwencji. Dokładnie tak samo było z bohaterami mojej powieści, którzy stąpali po kruchym lodzie, nie wiedząc, dokąd doprowadzi ich ta droga. I nawet wtedy, gdy już mieli dość i najchętniej poddaliby się, wbrew rozsądkowi, parli do przodu.  

A dokąd dotarli, przekonali się ci, którzy już czytali Finezję uczuć :) Polecam!

Komentarze

"Marzenia Kaliny" - trailer

"W sieci uczuć" - trailer

"Odroczone nadzieje"-trailer