środa, 16 marca 2016

SPOTKANIE Z CZYTELNIKAMI W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GRODZISKU MAZOWIECKIM

14 marca miałam nieskrywaną przyjemność spotkać się z Czytelnikami z Grodziska Mazowieckiego i było to niezwykłe doświadczenie, gdyż mogłam porozmawiać z osobami, które szanują słowo pisane i chcą poznać tajniki pracy autora. Mogłam opowiedzieć o tym, jak powstawały moje powieści, skąd czerpałam inspiracje i jak buduję postaci. Starałam się zwrócić uwagę osób przybyłych na spotkanie, że moje postaci ani z wyglądu, ani z zachowania nie są jednoznaczne, dlatego każdy z nas może je odbierać trochę inaczej. Obok dowód. Każdy uczestnik zupełnie inaczej narysował Alicję, główną bohaterkę powieści "Finezja uczuć".
W końcu też musiałam zmierzyć się z pytaniem, dlaczego dotychczas nie napisałam książki o Grodzisku Mazowiecki i tu przyzna, że jeśli napiszę kolejna powieść, to jej akcja na pewno będzie osadzona w tym mieście.


Bardzo dziękuję za miłą atmosferę wszystkim pracownikom biblioteki, a w szczególności Pani Dyrektor oraz Pani Joannie, które bardzo zaangażowały się w całe przedsięwzięcie. Zgodnie z obietnicą zamierzam znowu odwiedzić bibliotekę, kiedy tylko ukaże się moja kolejna powieść, zatem do zobaczenia.

2 komentarze:

  1. Nigdy nie byłam w Grodzisku Mazowiecki, także z chęcią "zwiedzę" to miasto w jednej z Twoich powieści :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma nadzieję, że będzie okazja :) Oczywiście zapraszam też w realu. Jest czym nacieszyć oko.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)