poniedziałek, 16 maja 2016

WIOSENNA WYGRANA W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Muszę przyznać, że tym razem napięcie rosło jak u Hitchcocka (od pierwszego dnia konkursu, a apogeum nastąpiło po jego zakończeniu)!

Gdy konkurs się rozpoczął, myślałam, że natychmiast chwycicie za aparaty i zaczniecie zasypywać mnie zdjęciami. Tylko jedna uczestniczka natychmiast wykonała swoją pracę i zamieściła ją pod postem. 


Później kazaliście na siebie długo, długo, długo czekać, co przyznam, że było dla mnie świetnym ćwiczeniem cierpliwości,  ale ostatni weekend bardzo mienie zadziwił, bo okazało się, że jednak będę miała z czego wybierać, choć to wcale nie było łatwe zadanie. Na szczęście pomogli mi najbliżsi i przedstawiłam wyniki, ale dzień później wszystko się zmieniło. 

Po różnych perturbacjach zmieniłam swój pierwotny wybór i zdecydowałam, że I miejsce i nagrodę otrzymuje: BEATA MARTA ĆWIEKA


Bardzo się cieszę, ze wzięliście udział w zabawie i powstało tyle ciekawych projektów. Wiedziałam, że pomysłowość ludzka nie zna granic i potwierdziliście to! A ja wyciągnęłam z tego olbrzymią naukę!

Poniżej pozostałe prace konkursowe:
2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gratuluję zwycięstwa :) i mam nadzieję, że nagroda przypadnie Pani do gustu :)

      Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)