sobota, 3 grudnia 2016

TO LUBIĘ!

Staram się, aby każda z moich powieści poruszała inny temat, a bohaterowie byli zróżnicowani charakterologicznie i prezentowali różne postawy wobec problemów, z jakim się borykają. 

W Finezji uczuć pokazałam, z jakimi rozterkami borykają się ludzie żyjący w związku, który już dawno wypalił się, a jedyne co ich łączy to spłata kredytu zaciągniętego na budowę domu. 

Szukając szczęścia to powieść, w której chwile dramatyczne dla rodziców dzieci niepełnosprawnych przeplatają się z radością z najmniejszych, czasem przyziemnych spraw, jakich zapewne nie dostrzegliby, mając zdrowe, uśmiechnięte pociechy. 

Odroczone nadzieje dotykają kwestii przewlekłej choroby, na którą dotychczas nie wynaleziono lekarstwa, a każdy dzień pogrąża chorego i jego najbliższych w otchłani niepewności. 

Wiosną ukaże się powieść zatytułowana W sieci uczuć, której  akcja rozgrywa się poza granicami naszego kraju, a szczególny nacisk chciałam położyć na samotność i brak zrozumienia ludzi emigrujących, by zarobić na godne życie.

Za każdym razem staram się zaskoczyć czytelnika formą, by całość nie znudziła i na dłużej zapadła w jego świadomości…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)