piątek, 24 marca 2017

PIĄTEK Z CYTATEM: ŚMIECH I ŁZY

Takie już jest to nasze życie, że chwile radości przeplatają się z chwilami smutku czy zwątpienia i to wcale nie świadczy o tym, że coś jest z nami nie tak. Przeciwnie, dowodzi naszej wrażliwości na wszystko to, co dzieje się wokół nas.

Najgorsze byłoby tkwienie w smutku, lekceważąc pozytywne zdarzenia, które dają nam siłę i energię do działania i walki z przeciwnościami losu.


2 komentarze:

  1. Witaj. Ciekawie prowadzisz swój blog właśnie go przejrzałem. Jak każdy przeżywam radości i smutki, lecz nigdy się nie poddaję. Robię błędy jak każdy. Byłem młody , uczyli mnie starsi, teraz dużo potrafią mnie nauczyć młodsi. Człowiek całe życie się uczy, ważne by chciał. Mnie brakuje czasu na poznawanie nowego. Po przeczytaniu twoich wypowiedzi Anetko oraz recenzji Twoich książek zrobiłem się głodny na powieści które napisałaś. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj. Ciekawie prowadzisz swój blog właśnie go przejrzałem. Jak każdy przeżywam radości i smutki, lecz nigdy się nie poddaję. Robię błędy jak każdy. Byłem młody , uczyli mnie starsi, teraz dużo potrafią mnie nauczyć młodsi. Człowiek całe życie się uczy, ważne by chciał. Mnie brakuje czasu na poznawanie nowego. Po przeczytaniu twoich wypowiedzi Anetko oraz recenzji Twoich książek zrobiłem się głodny na powieści które napisałaś. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)