"ADELA. KROK W PRZYSZŁOŚĆ" - ZAPOWIEDŹ PREMIERY

Adela. Krok w przyszłość  to drugi tom powieść o współczesnych relacjach międzyludzkich, rodzinnych sekretach, a także o życiu, które jest pełne niespodziewanych zdarzeń.

Życie potrafi płatać figle


Adela spełniła swoje największe marzenie – ma rodzinę, której tak bardzo jej brakował w dzieciństwie. Jest kochana i kocha, ale... Okazuje się, ze jednak jest jakieś "ale", dlatego nie potrafi oddychać pełną piersią. 

Wciąż spogląda wstecz, jakby bała się, że to wszystko jest tylko snem. Dodatkowo czuje się rozdarta między pragnieniem bycia pełnoetatową mamą a tęsknotą za pracą. Zatrudnia więc opiekunkę do dziecka. Ta zwraca uwagę na nietypowe zachowania chłopca, ale Adela – z obawy przed diagnozą – odwleka konsultacje u specjalistów. Łudzi się, że to co nienazwane - nie istnieje. 

Spotkania z osobami z przeszłości pozwalają jej odkryć prawdę o rodzinnych relacjach. Szczęście było o włos, a jednak splot zdarzeń sprawił, że dorastała w domu dziecka. Gdyby wtedy znała prawdę o swoich rodzicach, być może jej życie potoczyłoby się zupełnie inaczej...

Drugi tom już wkrótce w księgarniach. 

Komentarze

"Marzenia Kaliny" - trailer

"W sieci uczuć" - trailer

"Odroczone nadzieje"-trailer