CZTERNASTA POWIEŚĆ W MOJEJ KARIERZE

Każda kolejna premiera utwierdza mnie w przekonaniu, że robię to, co naprawdę lubię i co daje mi siłę do tego, by żyć. Bo w życiu każdy miewa lepsze i gorsze chwile...


Nie wyobrażam sobie życia bez emocji, bo to one nas kształtują i pokazują, że jesteśmy ponad zwierzętami, ale czasem wrażliwość przytłacza. Zwłaszcza wtedy, gdy brakuje zrozumienia, a wokół nie ludzie, tylko kamienie. Czasem takie właśnie mam wrażenie i wtedy nie warto się starać, bo i tak nikt tego nie doceni. Kiedyś oczywiście nie odpuszczałam, ale z wiekiem przyszedł mi rozum i olśnienie. Lepiej robić to, co sprawia radość, a jeśli przy tym skorzysta ktoś jeszcze, to już podwójny sukces! 

Tym bardziej cieszę się, że właśnie dzisiaj mogę świętować premierę 14 powieści i naprawdę nie umiałabym wybrać tej, którą kocham najbardziej. Każda a nich jest inna. Każda powstała w innym czasie i pozwalała mi dotknąć i poczuć inne emocje. Na pewno każda kolejna jest bardziej dojrzała, ale to wcale nie oznacza, że którejś się wstydzę i najchętniej upchnęłabym ją głęboko w szafie. 

"Gorzki smak marzeń" pozwolił mi zrealizować marzenie, jakim było połączenie powieści obyczajowej z thrillerem. Jest bowiem wątek kryminalny; pojawia się policja i kilka, przez lata skrywanych, przestępstw. Jedno jest pewne: nie będzie nudy. Mam nadzieję, że i tym razem zakończenie wbije was w fotel :) 

Komentarze

 1. Witaj Anetko.
  Twoje powieści zawsze wzbudzają we mnie mocne emocje, bardziej niż zagranicznych pisarek. Zapewne jest to poniekąd spowodowane że poznałem Cię osobiście , wiele o sobie powiedziałaś i wiem że jesteś ciepła i niezmiernie wrażliwa osobą, zwlaszcza na krzywdę ludzką. Wiele madrości zawierasz w swoich ksiązkach które sa mocno osadzone w naszych realiach i każdy kto ma ochotę sięgnać po twoje pozycje i się z nimi zapoznać może z nich skorzystać.
  Ciekaw jeatem bardzo jak sobie poradziłaś z historią łódzkiego getta, bo temat nie jest łatwy. Czekam na tą pozycję, odmienną od tego co do tej pory napisałaś, bardzo zaintrygowany i zaciekawiony .
  Dalszych tak ciekawych książeczek jak tych które z pod twojej ręki wyszły i rzeszy czytelnikow spragnionych twojej cudownej twórczości zyczę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję. Cieszę się za każdym razem, gdy możemy porozmawiać :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz tu kilka życzliwych dla mnie słów :)

"Marzenia Kaliny" - trailer

"W sieci uczuć" - trailer

"Odroczone nadzieje"-trailer